horní kufr GIVI OBKN 58A TREKKER OUTBACK stříbrný

Kód: 343572
Zaregistruj se a máš slevu 15%
Značka: Givi
12 980 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBKN 58A stríbrný horní kufr GIVI Trekker Outback hliníkový (Monokey topcase), objem 58 ltr., od 201

Kufr horní stríbrný celohliníkový s nahoru otevíracím víkem, objem 58 litru, rozmery šxvxh=555x323x454 mm (z celního pohledu), nosnost 10 kg, pojme 2 odklápecí integrální prilby. Uchycení na nosic rady MONOKEY, systém jednoho klíce, bezpecnostní klíc provedení Security lock SL. Ideální pro kombinaci s bocními kufry OBK 37A nebo OBK 48A. K dispozici od cervna 2014, nový model od dubna 2018.

Značka GIVI svou historii začala psát v roce 1978, a to díky iniciativě jeho zakladatele, pana Giuseppe Visenzi. Jako jezdec Moto GP v roce 1969 v průběhu několika sezón, vyhrál třetí místo v šampionátu v objemu 350ccm. Po tomto šampionátu se rozhodl odejít ze světa motocyklových závodů a začal svoji činnost jako podnikatel. Podpořen velkou vášní a odhodláním, se pan Visenzi zcela ponořil do výroby motocyklových doplňků. A právě díky této vášni založil značku GIVI, která se rychle stala známou a vyhlášenou na národní i mezinárodní úrovni, až se nakonec stala pevnou a inovační ikonou v motocyklovém světě. 

V současné době představuje dobře organizovanou celosvětově známou společnost, která je schopna dohlížet na globální trh se svou rozsáhlou distribuční sítí. Posláním značky GIVI je závazek vyrábět, realizovat a distribuovat kvalitní produkty, které mohou zlepšit vybavení motocyklu a motorkáře v oblasti bezpečnosti a technické výkonnosti. Prostřednictvím těch nejlepších technologií, chce poskytovat velkou bezpečnost a potěšení pro lidi po celém světě milující motocykly a tento životní styl.

x