moto bunda ROCKWAY NANOMEMBRANE black

Kód: 174545/M
Zaregistruj se a máš slevu 15%
Značka: Rockway
10 990 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

M
Na dotaz | 174545/M
10 990 Kč
L
Na dotaz | 174545/L
10 990 Kč
XL
Na dotaz | 174545/XL
10 990 Kč
XXL
Na dotaz | 174545/XXL
10 990 Kč
3XL
Na dotaz | 174545/3XL
10 990 Kč

Detailní popis produktu

ROCKWAY NANOMEMBRANE black

Univerzální bunda pro cestovaní a enduro. Hlavní výhodou použitého materiálu je jeho velká prodyšnost a nepromokavost. Tato bunda je vhodná pro všechny co nechtějí řešit zdali nasadit nepromok nebo ne. A diky své unikátní nanomembráně se vyznačuje prodyšností 2x lepší  než  známé špičkové komerční membrány. Což umožňuje dobré použití jak pro offroad jezdce tak enduro jezdce. 

Vlastnosti:

Lehká prodloužená cestovní bunda 

Nejlepší možná airventilace: Zipy na rukávech. Odklápěcí panely na hrudi. Zipy na zádech. 

Z vlastní zkušenosti se snažíme pracovat na co nejlepším systému ventilace pro každou z našich bund. Zde jsem použily odklápěcí panely s rámečkem zabraňujícím přístupu vzlínající vody do zavřeného panelu.  Zipy na rukávech ocení jezdci, kteří jsou na svých strojích dobře kryti a nejde na ně proud vzduchu.  

Chrániče: bunda obsahuje loketní a ramenní chrániče CE-Level2.  Chránič páteře CE - Level2. Chrýniče lze na svém místě fixovat štelovacími pásky.   

Vzhledem k použití bundy pro opravdu adventure cestování, kde hrozí nejen poškození pádem, ale i při průjezdu křovím nebo stromy, jsou ramena a lokty zpevněny hovězí kůží. 

Bunda má odepínací termo vložku. 

Materiál: 

Trilaminát s nanovlákenou membránou. 

vodní sloupec 23 000mm (Goretex Pro Shell má 28 000mm) což jsou hodnoty naprosto převyšující běžné moto oblečení.  Ale co je nejdůležitější a to je parametr prodyšnosti Ret: 3,5 Pa.m2.W-1 (Goretex Pro Shell má 5Pa.m2.W-1). Zde platí čím menší Ret tím lepší prodyšnost. Goretex Performance Shell má Ret 6 Pa.m2.W-1

Nanovlákenná membrána NANOMEMBRANE je nejen vysoce hydrofobní, díky čemuž má tak vysoký vodní sloupec, ale navíc je vysoce oleofobní. Na povrch nanovlákenné membrány NANOMEMBRANE je nanesena tenká vrstvička nanočástic, čímž se vytvoří tzv. lotosový efekt, který zabraňuje znečištění unikátních pórů a tím zabraňuje zhoršení excelentních vlastností nanovlákenné membrány NANOMEMBRANE. Navíc ta samá technologie je použita i na vrchní tkaniny a pleteniny, ke kterým je nanovlákenná membrána NANOMEMBRANE nalaminována a díky tomu nejen nečistoty nemají šanci ulpět na povrchu tkaniny či pleteniny.

Díky unikátní nanovlákenné struktuře s průměrem vláken do 150 nm má nanovlákenná membrána NANOMEMBRANE na 1 cm2 o 25 % více pórů než mikroporézní membrány a díky tomu je schopna docílit unikátních vlastností, kterým nemohou konkurovat žádné jiné membrány na světě. Není tajemstvím, že nanovlákenná membrána NANOMEMBRANE je velmi podobná lidské pokožce a díky tomu se může pochlubit extrémně vysokou paropropustností, neboli schopností odvádět tělesnou vlhkost od pokožky člověka do vnějšího prostředí. Paropropustnost dvouvrstvého laminátu s nanovlákennou membránou je od Ret 0,89. Navíc je nanovlákenná membrána NANOMEMBRANE 100% větruodolná s extrémní hydrostatickou odolností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní moto bundy
? Určení: Pánské
Materiál: textil

Z malého výrobce se značka Rockway postupně vypracovala na značku, o které vědí skoro všichni, co jezdí na motorce a nevyhýbají se offroadu.

x