moto přilba KYT THUNDERFERFLASH SIMEON replica

Kód: 166468/XL
Značka: KYT
ZdarmaZdarma 9 990 Kč –10 %
KYT Thunderflash Xavier Simeon Replica
9 990 Kč –10 % 8 991 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

XL
Objednávka od výrobce | 166468/XL
9 990 Kč
8 991 Kč

Detailní popis produktu

Skořepina je vyrobena z tri kompozit vláken, díky těmto vláknům je skořepina lehčí a současně tužší a bezpečnější. Nový kompozit je směs uhlíkových, aradimických a skleněných vláken E, které umožňují získat velmi lehký plášť, ale zároveň odolnější proti nárazům. Thunderflash je vyráběn ve třech velikostech: M, L a XL. 

Vnitřní polystyren je vyráběn ve 4 velikostech S, M, L a XL a nabízí tak nejlepší ochranu pro všechny velikosti a nejlepší ergonomii. 

Visor Thunderflash je vyrobený tepelně tvarovaným procesem s filtrem proti UV paprskům. Háčky a rotační systém je plně z kovu v lehké slitině a umožňuje odstranění ochranného krytu bez nářadí. 

Vnitřní polystyren byl navržen tak, aby pracoval v symbióze s přívodem vzduchu na vnějším plášti. Zvláštní průtoky získané z polystyrenu umožňují přívod vzduchu, optimální ventilaci do přilby a rychlé odsávání horkého vzduchu. 

Vnitřní komfortní čalounění lze vyjmout, a vyprat či vyměnit. Jsou vyrobeny ze vzácné bielastické tkaniny se specifickými vlákny pro to nejlepší pohodlí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrální helmy
? Skořepina: Kompozit
Typ: silniční / turistické

KYT_logo

x