moto přilba NOLAN N44 Classic 03

Kód: 166315/XS
Výprodej
Značka: Nolan
6 900 Kč –42 %
moto přilba NOLAN N44 Classic 03
6 900 Kč –42 % 3 990 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

XS
Prodejna / Skladem (1 ks) | 166315/XS
6 900 Kč
3 990 Kč

Detailní popis produktu

Nolan N44 je oproti svému předchůdci, modelu Nolan N43E Air, zásadně přepracována. Mimořádně oblíbená modulární helma tak dostává svého vylepšeného nástupce, který opět má na to, stát se bestsellerem. 

Model N44 odstraňuje jednu z hlavních nevýhod Nolanu N43E Air, totiž chybějící bradovou ventilaci. Nolanu se podařilo vyřešit skloubit potřebu bradové ventilace s velkým plexi a ventilační otvor byl integrován přímo do plexi. Tohle inovativní řešení se snoubí s bohatě dimenzovaným horním Nolan N44větráním s centrálním zavíráním a Air Booster systémem, známým z Nolanu N104. Ohřátý vzduch je na zadní části helmy rozváděn do stran. Tento inovativní systém větrání využívá Venturiho efektu - při jízdě je z helmy horký vzduch doslova vysáván a tak je udržování příjemné proudění vzduchu kolem hlavy. Tento systém je samozřejmě možné během jízdy uzavřít. Pro ještě lepší tepelnou pohodu je v horkém počasí dále možné odejmout límec na spodní části helmy. 

Nolan N44Samo plexi je doslova obří, čímž je zaručen dokonalý výhled. Samozřejmě je ošetřeno úpravou proti poškrábání a protimlžnou vrstvou. Standardem jsou kolíky pro připnutí silikonem lemovaného druhého plexi Pinlock. Před sluncem chrání sluneční clona integrovaná do helmy, která má stejně důmyslný mechanismus jako u Nolanu N104 - je tedy na pružině pro ještě rychlejší ovládání. 

Zásadní výhodou této helmy je možnost odejmutí bradové části, díky čemuž Nolan N44je možné vytvořit z uzavřené helmy otevřenou. To se hodí zejména při provozu v široké škále počasí a při používání více různých strojů. K dispozici je inovativně navržený bradový deflektor, který díky aerodynamické optimalizaci zemenšuje turbulence pod helmou a snižuje tak hluk v helmě. Plexi je také možné vyměnit za kšilt, čímž je možné helmu velmi přiblížit crossové helmě. 

Komfortní upínání je řešeno systémem Microlock2. Tento nový systém zapínání je menší, lehčí a komfortnější z hlediska ovládání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Otevřené helmy
? Skořepina: Polykarbonát
Typ: otevřené

nolan-logo

Tabulka velikostí