MX brýle OAKLEY MAYHEM PRO SKULL RUSHMORE RED/BLK čiré plexi

Kód: 175496
Značka: Oakley
2 450 Kč
Prodejna / Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

OAKLEY MAYHEM PRO SKULL RUSHMORE RED/BLK čiré plexi

Oakley Mayhem PRO jsou špičkové brýle vhodné pro použití na motokros, enduro, čtyřkolky, bmx a downhill. 

Mayhem PRO používají skla Plutonite Lens s 3 x větší odolností proti proražení a 100% optickou čistotu. 
Díky silnějším Plutonite sklům je větší ochrana očí před případným zraněním a vidíte předměty tam kde jsou bez zkreslení. 

Rámeček O Matter má speciální anatomický design s pomocným rámem pro přesnější usazení a pro lepší viditelnost do stran. 
Flexibilní urethanový O Matter rámeček je odolný teplotním rozdílům skvěle přilne k obličeji. 
Třívrstvá pěnovka pro zajištění perfektního komfortu a skvělý odvod potu. 
Tvrzené čiré sklo Clear Lens s nemlžící AntiFog úpravou vybavené piny na strhávačky TearOffs. 
Silikonové proužky na pásce pro přesné upevnění brýlí na přilbě. 
Praktický kryt nosu je možné odejmout. 

Jim Jannard – zakladatel značky Oakley, považovaný za jednoho z nejkreativnějších návrhářů na světě, začínal skromně. První nápady vznikaly v jeho garáži, a vším pronikalo motto: „Všechno na světě může být uděláno lépe. Otázkou však je kdo a kdy to udělá lépe.“

Historie firmy sahá do roku 1975. Od počátku své existence firma Oakley zavrhla průměrnost a slepě se oddala idejí inovací, boříc tak hranice mezi stylem, formou a funkcí. Výrobky Oakley začaly bořit všechny konvence.

Vývoj začal držadly na řidítka motocyklů. Byla to první držadla s profilovaným, ergonomickým tvarem, perfektně přizpůsobená tvaru rukou motocyklisty, byla vyrobená z nového materiálu s názvem Unobtainium, který zvyšoval přilnavost zpocených rukou řidiče. Stále vznikala nová řešení. Útokem dobyla trh motocyklistických a lyžařských brýlí díky použití inovativního nastavení skel a precizního válcového tvaru, zaručujícího dokonalou viditelnost a odolnost vůči mechanickému poškození.

V roce 1984 Oakley revolučním způsobem opět ovlivnil svět sportu. Sportovní brýle vystoupily ze stínu a ovládly představivost lidí. Profesionální sportovci a obyčejní amatéři ještě nikdy nepoznali takové možnosti. Optická technologie nejvyšší kvality, vytvořená speciálně pro požadavky sportu na vrcholové, profesionální úrovni. Tak vznikla technologie s názvem High Definition Optics. Nejdříve se objevily brýle EyeshadesTM, poté Blade. Krátce poté svět sportu zažil opravdovou revoluci. Porazil bariéry viditelnosti a doslova odhalil úplně nové možnosti.

Vášeň pro inovace v oboru brýlí, lyžařských a motocross brýlí se odrazilo v nabídce sportovní obuvi, oděvů a doplňků Oakley. Firma Oakley získala více než 600 celosvětových patentů v oblasti technologií a designu, které vděčíme neslábnoucímu odhodlání při řešení problémů a hledání řešení, která připomínají umělecká díla. Stále překvapujeme, zavrhujeme omezení, dodáváme technice hodnotu umění. A to vše s myšlenkou na ty, kteří stejně tvůrčím způsobem přistupují ke svým sportovním úspěchům a získávají tak jisté místo v historii sportu.