vnitřní tašky GIVI T 443B do bočních kufrů V35

Kód: 342546
Zaregistruj se a máš slevu 15%
Značka: Givi
1 990 Kč
Obvykle 1-3 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

T 443B pár tašek do bočních kufrů V 35, černé, 2x34 l.

Pár černých vnitřních tašek přesně do kufrů V 35, usnadňuje balení a transport obsahu, kufry mohou zůstat na motorce, včetně popruhu přes rameno, levá a pravá taška.

1883aeb4f19eeed76927d8ab8f849d58-givi-logo

Značka GIVI svou historii začala psát v roce 1978, a to díky iniciativě jeho zakladatele, pana Giuseppe Visenzi. Jako jezdec Moto GP v roce 1969 v průběhu několika sezón, vyhrál třetí místo v šampionátu v objemu 350ccm. Po tomto šampionátu se rozhodl odejít ze světa motocyklových závodů a začal svoji činnost jako podnikatel. Podpořen velkou vášní a odhodláním, se pan Visenzi zcela ponořil do výroby motocyklových doplňků. A právě díky této vášni založil značku GIVI, která se rychle stala známou a vyhlášenou na národní i mezinárodní úrovni, až se nakonec stala pevnou a inovační ikonou v motocyklovém světě. 

V současné době představuje dobře organizovanou celosvětově známou společnost, která je schopna dohlížet na globální trh se svou rozsáhlou distribuční sítí. Posláním značky GIVI je závazek vyrábět, realizovat a distribuovat kvalitní produkty, které mohou zlepšit vybavení motocyklu a motorkáře v oblasti bezpečnosti a technické výkonnosti. Prostřednictvím těch nejlepších technologií, chce poskytovat velkou bezpečnost a potěšení pro lidi po celém světě milující motocykly a tento životní styl.