adaptér s 1" kulovitým upevněním QUAD LOCK® 1" Ball Adaptor

Kód: QLM-BAL-2
Značka: Quad Lock®
779 Kč
Prodejna / Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrujte držák Quad Lock® se stávajícím držákem RAM na motocyklu pomocí držáku Quad Lock® 1” Ball Adapter Mount.

SUPER PEVNÉ UPEVNĚNÍ
Silný, patentovaný dvoustupňový zámek znamená, že můžete jezdit s jistotou s vědomím, že váš telefon je připevněn k motorce, aniž byste potřebovali těžkopádné lanka, popruhy, pásky nebo magnety. Bez ohledu na terén.

Použijte své stávající 1” RAM objímkové rameno k bezpečnému uchopení 1” gumového kuličkového adaptéru.

RYCHLÉ NASAZENÍ / SUNDÁNÍ
Není potřeba žádné nářadí. Známý 1” kulový adaptér umožňuje rychlou a snadnou instalaci na vaše stávající 1” rameno drýáku RAM pod úhlem pohledu, který vám vyhovuje. Jednoduše otočte a jedním snadným pohybem připevněte svůj mobilní telefon k řídítkům Vašeho motocyklu.

MINIMALISTICKÝ DESIGN
Zmenšete velikost stávajícího držáku, aby telefon diskrétně seděl na motocyklu v režimu jak na výšku, tak na šířku

Při současném použití Quad Lock® Poncho ochranného obalu (pláštěnky) se nemusíte obávat ani deště a přitom stále využívat výhody dotykového displeje.

Nezapomeňtě si prohlédnout naši nabídku příslušenství Quad Lock, ve které najedete například kompaktní voděodolnou USB zásuvku, bezdrátovou nabíječku či třeba chytrou USB zásuvku, která pouští proud pouze v případě, že je motorka nastartovaná.

Obsah balení:
1x Quad Lock® Quad Lock 1" Ball Adaptor

 

Kvůli ochraně stabilizace fotoaparátu Vašeho telefonu velice doporučejeme s každým držákem Quad Lock® na motorku dokoupit tlumič vibrací Quad Lock® Vibration Dampener (dostupné zde: https://www.moto-man.cz/tlumic-vibraci-quad-lock-vibration-dampener/)

 

Upozornění: Kryt Quad Lock® Case není součástí balení. Lze jej samostatně dokoupit.
V sekci VIDEA naleznete video návod na montáž
 

Quad Lock - 1" Ball Adaptor

Quad Lock 1" Ball Adaptor - Jak namontovat

Quad Lock® je australská značka založena roku 2011, kdy přišla na trh s prvním krytem a držákem pro telefon určeným pro bezpečné a spolehlivé uchycení telefonu na kolo. Od té doby společnost sklání ocenění a rozšiřuje své portfolio produktů včetně držáků na motorky, auta, vodní čluny a další.

Kvalitní držáky Quad Lock® Vám zajistí spolehlivé, rychlé a funkční uchycení Vašeho telefonu v jakékoli situaci. S pomocí odolného obalu, ve kterém se o Váš telefon bát opravdu nemusíte, se Vám otevře celý systém uchycení telefonu pomocí různých typů držáků Quad Lock® na motorku, do auta, na kolo, na běh či pro každodenní používání v domácnosti, práci či na výletech.

Systém Quad Lock® však není pouze o držácích, nalezneme v něm i hromadu příslušenství jako například peněženka, bezdrátová powerbanka či skládací tripod/selfie stick. Pro samotné držáky si můžete vybrat například modul bezdrátové nabíječky, USB zásuvky či pro motorku kritický tlumič vibrací (ochrana proti poškození stabilizace fotoaparátu telefonu - DOPORUČEJEME koupit s každým držákem Quad lock®).

V případě, že pro Váš model telefonu neexistuje pouzdro Quad Lock® můžete využít univerzálních nalepovacích adaptérů.

Nová řada Quad Lock® MAG spojuje výhody otočného mechanického zajištění pro využití například na motorce či na kole s jednoduchým magnetickým uchycením v případech kdy mechanické není potřeba, například v autě či doma. Pro uživatele telefonů iPhone jsou MAG pouzdra MagSafe compatible.

×

Splátková kalkulačka ESSOX