Věrnostní program

Pravidla věrnostního programu

Věrnost se vyplácí, proto pokud u nás pravidelně nakupujete, my to dokážeme ocenit. Nabízíme Vám možnost zapojit se do našeho věrnostní programu. 

Vyžádejte si na naší prodejně VIP kartu pomocí, které se zaregistrujte na našem e-shopu. Při každém nákupu, tak získáte slevu 12 % na vybrané zboží. Tato sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží nebo na výprodejové zboží.

Věrnostní program se nevztahuje na e-shop rockway.cz a zboží KLIM.

Jak lze VIP kartu získat? 

Abyste naši VIP věrnostní kartu získali, musíte u nás nakoupit, alespoň 1x za 12 měsíců. Hodnota nákupu musí přesahovat 5000 Kč. 

Věrnostní karty získáte na našich prodejnách v Brně a v Praze. 

 

1. Provozovatelem věrnostního programu je Centraro Corp, s.r.o. Masná 7a, 602 00 Brno, IČO 09506322 se sídlem Masná 463/7a, Trnitá, 602 00 Brno.

2. Zapsána v obchodním rejstříku vedena u Krajského soudu v Brně C 46590 (dále jen ,,Společnost").

3. Společnost si vyhrazuje právo kdykoliv změnit a upravit pravidla věrnostního programu VIP Motoman  (dále jen ,,Pravidla") výši a formu všech bonusů a slev k němu se vážících. 

4. Výhody věrnostního programu VIP Motoman jsou oprávněni čerpat pouze držitelé věrnostní karty. Držitelem věrnostní karty VIP Motoman se stává každá fyzická osoba, která požádá o vydání karty a vysloví souhlas s Pravidly. Věrnostního programu se nesmí účastnit zaměstnanci a pracovníci Centraro Corp, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci. 

5. Vydání věrnostní karty VIP Motoman:

Věrnostní kartu zákazníkovi vydá obsluha prodejny v Brně nebo v Praze. Kontakty jsou uvedeny níže. Vydání VIP věrnostní karty je zdarma. V případě ztráty, odcizení či mechanického poškození věrnostní karty je vydání nové karty zpoplatněné částkou 50 Kč. Žádost o vydání duplikátu VIP karty je potřeba poslat e-mailem na adresu motomanbrno@moto-man.cz. VIP věrnostní kartu je potřeba použít alespoň jednou za 12 měsíců. V opačném případě karta zaniká. 

6. Registrace věrnostní VIP karty: 

Registrovat se můžete pomocí on-line registračního formuláře, který naleznete na https://www.moto-man.cz/registrace/. 

Stačí jen za příjmení napsat jedinečný kód Vaší VIP karty a dokončit registraci. Po přihlášení do Vašeho účtu pomocí Vašeho e-mailu a hesla uvidíte na e-shopu již zlevněné ceny a výhody. 

Věrnostní kartu může držitel okamžitě (karta je ihned aktivní při prvním nákupu) využívat pro své nákupy. 

7. Při každém nákupu na našich provozovnách  v Brně a Praze, předložte svou VIP kartu obsluze, ta Vám po jejím načtení upraví Vaší cenu. 

8. Nárok na získání slevy má zákazník při platbě v hotovostí nebo dárkovým poukazem. 

9. V případě technické poruchy platebního terminálu nebo pokladního systému nenese Společnost odpovědnost za nefunkčnost systému nebo za prodlevu v načtení výhod.

10. Platnost věrnostní VIP karty a výhod je 24 měsíců od posledního použití věrnostní karty. Po uplynutí této lhůty je věrnostní karta deaktivována a smazána. 

11. Držitel věrnostní VIP karty je povinen bez prodlení oznámit ztrátu či odcizení karty  Společnosti na emailové adrese motomanbrno@moto-man.cz. Provozovatel zajistí deaktivaci ztracení či odcizené karty.

12. Při registraci udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Centraro Corp, s.r.o. IČO: 09506322, se sídlem Masná 7a, Trnitá, 602 00 Brno, s adresou doručování Centraro Corp, s.r.o., Masná 7a, 602 00 BRNO, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka  (dále jen ,, správce"), aby v souladu s obecně závaznými právnímu předpisy upravující ochranu osobních údajů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailová adres (dále jen ,,osobní údaje") Získá-li k tomu správce výslovný a odvolatelný souhlas, je oprávněn zpracovávat osobní údaje členů věrnostního VIP programu pro tyto účely: 

- zaznamenávání nákupu uživatele a následní načtení slev

- nabídka výhod a slev 

- identifikace věrnostní karty v případě její ztráty 

Tyto údaje budou správcem zpracovány po dobu aktivního využívání věrnostního VIP programu (účet a karty se stane neaktivní po 24 měsících nečinnosti)

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to buď zasláním e-mailu na motomanbrno@moto-man.cz. nebo posláním dopisu na adresu: Centraro Corp, s.r.o., Masná 7a, 602 00 Brno

V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se můžete obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

13. Provozovatel si vyhrazuje právo neposkytnout slevu či výhodu pokud:
– byly získány v rozporu s těmito pravidly
– byly získány v rozporu s dobrými mravy (zejména pokud nejsou kryté nákupem, nebo v případě zneužití bodového účtu jinou osobou, než která se zaregistrovala)
– byly získány omylem, technickou chybou systému nebo za stornovaný nákup
– držitel účtu zneužil mechanismus a výhody programu (především tím, že získá slevy za transakce jiného zákazníka)
– provozovatel poskytl registrovanému zákazníkovi v souvislosti s uskutečněnou transakcí jiné zvýhodnění
– z jiných vážných důvodů

Kontakty Brno

tel.: +420 775 706 525
email: motomanbrno@moto-man.cz

Adresa kamenné prodejny:
Moto-man.cz

Masná 7a
602 00 BRNO

Kontakty Praha

tel.: +420 737 255 889
email: motomanpraha@seznam.cz

Adresa kamenné prodejny
Moto-man.cz

Vrbova 1427/19
147 00 Praha 4 - Braník

 

Členství v klubu Motorkáři a motorkářky Brno a okolí

 

Jaké výhody získáš, členstvím ve skupině Motorkáři a motorkářky Brno a okolí???

 

Podmínky:

1. Musíš být členem facebookové skupiny Motorkáři a motorkářky Brno a okolí.

2. Vyzvednout si svou klubovou kartičku na pobočce Motoman v Brně.

 

Jak funguje věrnostní program?

  1. Musíš být členem facebookové skupiny Motorkáři a motorkářky Brno a okolí.

  2. Pokud jsi členem této skupiny, musíš si vyzvednout svou členskou kartičku na prodejně Motoman - Masná 7a, 602 00 Brno.

Zde uvedeš své jméno, příjmení, telefon a e-mail.

  1. Pokud máš svou klubovou kartičku automaticky získáváš slevu na veškeré nezlevněné zboží a servisní úkony v prodejně Motoman. Stačí když při nákupu předložíš tuto klubovou kartičku.

  2. Online nákup na internetu – Přihlas se jako nový uživatel a zaregistruj se, nezapomeň však zatrhnout ,,Jsem členem Motorkáři a motorkářky Brno a okolí“ a uvést číslo své klubové karty. Po registraci je třeba vyčkat na autorizaci správcem webu (cca 1 pracovní den). Po schválení se ti ukážou na webu zvýhodněné ceny.

  3. Slevy na klubovou kartu platí neomezeně.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX