Kontakty Praha

tel.: +420 737 255 889
email: motomanpraha@seznam.cz

Adresa kamenné prodejny
Moto-man.cz

Centraro Corp s.r.o.
Vrbova 1427/19
147 00 Praha 4 - Braník

 

Otevírací doba:

 

 Pondělí  10:00 - 18:00
 Úterý   10:00 - 18:00
 Středa   10:00 - 18:00
 Čtvrtek   10:00 - 18:00
 Pátek   10:00 - 18:00
 Sobota   10:00 - 12:00
 Neděle  zavřeno

 

V období říjen - únor soboty prodejna zavřena

 

 

Největší pražské motocentrum VRBOVKA, s rozlohou 6 500 m2, kde sídlí naše prodejna se nachází v Praze 4, v ulici Vrbova 19, poblíž Jižní spojky a Barrandovského mostu.

Kde nás najdete ve Vrbovce:

V Motocentru Vrbovka je několik prodejců motorek, moto oblečení, příslušenství, značkových servisů. Do naší prodejny se dostanete následovně:
Zaparkujete před budovou na hlavním parkovišti pro zákazníky, vjezd z hlavní ulice je ohraničen cedulemi Yamaha a Suzuki (neparkujte za budovou ani mezi budovou Motocentra a prodejnou Renault!!). Pokud přijedete MHD, běžte po hlavní ulici podél Motocentra kousek výše a vejděte na toto parkoviště vjezdem ohraničený těmito cedulemi Yamaha a Suzuki.
Přímo naproti vjezdu na parkoviště, je vstup do Yamahy. Tím vstoupíte, ale nepůjdete do Yamahy, ale po schodišti do 1. patra (2.NP). Prodejna sídlí hned naproti schodišti. 

 
Jak se dostanete do Vrbovky autem:

Z Jižní spojky směrem od Smíchova:
Sjeďte těsně za Barrandovským mostem vpravo, směr Braník - Podolí. Na světelné křižovatce pod sjezdem odbočte vpravo do ulice Modřanská (směr Podolí) a na příští světelné křižovatce odbočte opět doprava, do ulice Branická. Dále pokračujte stále po hlavní silnici. Motocentrum se nachází po levé straně v kopci, cca 500m za dálničním podjezdem.

Z Jižní spojky směrem od Brna:
Z D1 odbočte na Jižní spojku směr Krč. Za čerpací stanicí OMV (třetí v pořadí od sjezdu z D1) sjeďte směr Modřany - Braník - Centrum. Na světelné křižovatce odbočte vpravo, směr Podolí - Centrum. Až na druhé světelné křižovatce odbočte opět vpravo a pokračujte stále po hlavní silnici až dorazíte k motocentru. Motocentrum se nachází po levé straně v kopci, cca 500m za dálničním podjezdem.

Od Thomaerovy nemocnice (stará Benešovská):
U nemocnice odbočte vlevo, do ulice Zálesí. Pokračujte stále rovně až k čerpací stanici OMV. Za ní odbočte vpravo, do ulice Novodvorská. Stále jeďte po hlavní silnici okolo nákupního centra Novodvorská Plaza až do ulice Vrbova. Motocentrum se nachází po pravé straně za druhou zatáčkou.

Jak se do Vrbovky dostanete MHD:

Ze stanice metra (B) Smíchovské nádraží:
Autobusovou linkou 196, 197 (výstupní zastávka Ve Studeném)

Ze stanice metra (C) Kačerov:
Autobusovou linkou 196 (výstupní zastávka Vrbova)


 

×

Splátková kalkulačka ESSOX