QUAD LOCK®

Quad Lock® je australská značka založena roku 2011, kdy přišla na trh s prvním krytem a držákem pro telefon určeným pro bezpečné a spolehlivé uchycení telefonu na kolo. Od té doby společnost sklání ocenění a rozšiřuje své portfolio produktů včetně držáků na motorky, auta, vodní čluny a další.

Kvalitní držáky Quad Lock® Vám zajistí spolehlivé, rychlé a funkční uchycení Vašeho telefonu v jakékoli situaci. S pomocí odolného obalu, ve kterém se o Váš telefon bát opravdu nemusíte, se Vám otevře celý systém uchycení telefonu pomocí různých typů držáků Quad Lock® na motorku, do auta, na kolo, na běh či pro každodenní používání v domácnosti, práci či na výletech.

Systém Quad Lock® však není pouze o držácích, nalezneme v něm i hromadu příslušenství jako například peněženka, bezdrátová powerbanka či skládací tripod/selfie stick. Pro samotné držáky si můžete vybrat například modul bezdrátové nabíječky, USB zásuvky či pro motorku kritický tlumič vibrací (ochrana proti poškození stabilizace fotoaparátu telefonu - DOPORUČEJEME koupit s každým držákem Quad lock®).

V případě, že pro Váš model telefonu neexistuje pouzdro Quad Lock® můžete využít univerzálních nalepovacích adaptérů.

Nová řada Quad Lock® MAG spojuje výhody otočného mechanického zajištění pro využití například na motorce či na kole s jednoduchým magnetickým uchycením v případech kdy mechanické není potřeba, například v autě či doma. Pro uživatele telefonů iPhone jsou MAG pouzdra MagSafe compatible.

   

Nejprodávanější

208 položek celkem
DeskMount 1 QLM-DSK-2
MAGWallet 1
1 199 Kč
QMA-WLT
Nahoru
Další produkty
×

Splátková kalkulačka ESSOX