MX přilba KYT STRIKE EAGLE PATRIOT BLUE YELLOW

Kód: YSEA0015/L
Výprodej
Značka: KYT
7 790 Kč –50 %
STRIKE EAGLE PATRIOT BLUE YELLOW 3
7 790 Kč –50 % 3 895 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

L
Prodejna / Skladem (1 ks) | YSEA0015/L
7 790 Kč
3 895 Kč

Detailní popis produktu

Mimořádně oblíbená přilba STRIKE EAGLE, která i přes svoji mimořádně nízkou váhu 999 gr splňuje všechny homologační předpisy a i nejpřísnější požadavky pro bezpečnostní testování dle směrnic Evropských zkušeben.

Přilba STRIKE EAGLE se vyznačuje od ostatních konkurentů především svojí subtilnější konstrukcí, která umožňuje jezdci perfektní výhled a dobrý pocit ze skeletu, který chrání všechny důležitá a zranitelná místa hlavy. Přilba je navržena jako plně kevlarová, a tedy je její konstrukce navržena tak, aby odolala jen jednomu většímu nárazu a díky deformaci skeletu pak pohltila kinetickou energii nárazu. Přilba je tedy mimořádně lehoučká, ale při větším nárazu je nutno počítat s tím, že skelet by již neměl být dál používán.
STRIKE EAGLE je vybavena bezpečnostním čalouněním s vytrhávacími emergency bočnicemi, navíc v oblasti brady zesíleným skeletem z extra pevného armitu. 
Přilba je konstruována pro bezproblémové používání s i bez neck brace. Skelet přilby díky subtilní a přitom velmi pevné konstrukci minimálně omezuje jezdce, aniž by byla narušená pevnost čelních proporcí chránících přední část obličeje. 
STRIKE EAGLE  je k zahlédnutí na soutěžích MXGP nebo světovém Enduru, kde s ní jezdí jezdci jako FREEMAN nebo SIMPSON, a donedávna to byla i přilba mistra světa FEBVREHO.
Přilba byla konstruována v přímé návaznosti na potřeby těchto špičkových motocrossových a enduro jezdců a tak je velmi povedeným produktem, který si oblíbil například MARTIN ŽERAVA  nebo PATRIK LIŠKA  a ROMAN KORBER. 

Dále je přilba vybavena důmyslným větracím systémem, který lze dle teploty přizpůsobovat aktuálním požadavkům ventilace jezdce. 

Skořepina z tří vláknového kompozitního materiálu (kombinace Carbon Kevlar a skleněných vláken). 

Přilba má 2 velikosti skořepin 
Velikosti k objednání: XS, S, M, L, XL, XXL 

Odnímatelné a pratelné lícní polstrování a čepička, obojí vyrobené ze speciálních funkčních tkanin SkyTex , které ještě před nedávnem používala pouze americká armáda. 

Double D-Ring systém: spolehlivý a testovaný dvojitý systém D-kroužek zajistí stabilitu, bezpečnost a odolnost 

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Materiál: KOMPOZIT
Typ: motocross

popis

KYT_logo

×

Splátková kalkulačka ESSOX