Novinky

JEZDCI SUOMY A KYT
ARMINAS JASIKONIS

BAGLIA

BRIAN MOREAU DOVIZIOSO ANDREA
FEBVRE JED BEATON LORIS CAPIROSSI KJER OLSEN
GARRY JOHANSON GINO REA JOAN BARREDA MICHELLE PIRRO
MARTIN ŽERAVA MATEO FERRARI MAX BIAGGI MAX NAGL
PATRIK LIŠKA ROMANO FENATI STEFANO MANZI TROY BA
KORBER ROMAN EERO REMES BRAD FREEMAN RUBEN XAUS

SUOMY je jedním z předních výrobců motocyklových helem na světě. Důvěru v ní má mnoho špičkových závodních jezdců. Přesvědčte se sami, zda najdete závod Moto Gp, WSBK, Moto 2, AMA, MXGP, WORLD ENDURO, kde by Suomy přilba scházela v předních pozicích.

KYT nová série s novým brandovým označením je dalším krokem, kterým Suomy vychází vstříc jezdcům, kteří touží po značce poskytující levnější produkty ve špičkové kvalitě. Především jezdci Enduro nebo MX již tuto značku jistě znají ze závodů MXGP nebo World Enduro.

TESTOVÁNÍ PŘILEB

TESTOVÁNÍ PŘILEB - Z NABÍDKY SHARK, SUOMY a KYT

Nejste si jisti koupí vysněné přilby? Nevadí! Na našich prodejnách lze objednat test přileb, které Vás zajímají a chcete je vyzkoušet na vlastní kůži tak, abyste dokázali lépe porozumět jejich principu a poznali jejich vlastnosti. Půlhodinový test je zcela zdarma a je potřeba jen záloha ceny přilby. Pokud nám pak přilbu v pořádku vrátíte, peníze Vám hned vyplatíme zpět. Každý test je možný jen v suché a čisté kukle, pokud ji nemáte, lze zakoupit přímo u nás.

T

 

T3

T1

T2

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY - ZAKOUPENÁ POLOŽKA

Chcete udělat radost svému blízkému, nebo si marně lámete hlavu, co že by se hodilo někomu, koho chcete obdarovat? Nevadí! V naší prodejně i eshopu jsou k dispozici dárkové poukazy, kterými jistě potěšíte a nic nezkazíte. Poukazy z prodejní řady jsou číselně odlišeny a nevztahují se na ně žádná omezení. Můžete je tedy využít na nákup zboží nebo servis a i všechny námi poskytované služby.                                                 

Poukazy jsou ve formě reprezentativních kreditních karet a jistě s nimi obdarovaného zaujmete.                                                         

MŮŽETE SI VYBRAT Z NÁSLEDUJÍCÍCH HODNOT....

MotomanKarta100-02-nahled_1 MotomanKarta200-04-nahled_1 MotomanKarta500-04-nahled_1 MotomanKarta1000-04-nahled_1

 

DÁRKOVÉ POUKAZY - DÁREK OD MOTOMANŮ

Dostali jste poukaz jako dárek od nás, ať už k nákupu nebo jako pozornost za Vaši věrnost? Váš poukaz je svým číslem jedinečný a vztahují se na něj pravidla, která jsou na poukazu zobrazena. Poukaz je limitován půlroční platností a je možné ho uplatnit na služby i nákup zboží.

POUKAZY V NÁSLEDUJÍCÍCH HODNOTÁCH....

MotomanKarta100-02-nahled MotomanKarta200-04-nahled MotomanKarta500-04-nahled MotomanKarta1000-04-nahled
×

Splátková kalkulačka ESSOX