objímka pro uchycení tankvaků Tanklock GIVI BF25 na Honda CRF 1000L Africa Twin (16)

Kód: 343234
Zaregistruj se a máš slevu 15%
Značka: Givi
390 Kč
Prodejna / Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BF 25 objímka pro úchyt tankruksaku GIVI "TANKLOCK" na víčko nádrže Honda CRF 1000L Africa Twin (16)

Pro tankruksaky řady TANKLOCK s rychloupínacím kroužkem.Určeno pouze pro tankruksak XS 320 - jiné tankruksaky nejsou kompatibilní! . Součástí dodávky je kovový kroužek (pozice 1) a šrouby (pozice 2), případně distanční kroužky (pozice 4). Plastový kroužek (pozice 3) je součástí dodávaného tankruksaku. Ilustrační foto. K dispozici od června 2016.

Značka GIVI svou historii začala psát v roce 1978, a to díky iniciativě jeho zakladatele, pana Giuseppe Visenzi. Jako jezdec Moto GP v roce 1969 v průběhu několika sezón, vyhrál třetí místo v šampionátu v objemu 350ccm. Po tomto šampionátu se rozhodl odejít ze světa motocyklových závodů a začal svoji činnost jako podnikatel. Podpořen velkou vášní a odhodláním, se pan Visenzi zcela ponořil do výroby motocyklových doplňků. A právě díky této vášni založil značku GIVI, která se rychle stala známou a vyhlášenou na národní i mezinárodní úrovni, až se nakonec stala pevnou a inovační ikonou v motocyklovém světě. 

V současné době představuje dobře organizovanou celosvětově známou společnost, která je schopna dohlížet na globální trh se svou rozsáhlou distribuční sítí. Posláním značky GIVI je závazek vyrábět, realizovat a distribuovat kvalitní produkty, které mohou zlepšit vybavení motocyklu a motorkáře v oblasti bezpečnosti a technické výkonnosti. Prostřednictvím těch nejlepších technologií, chce poskytovat velkou bezpečnost a potěšení pro lidi po celém světě milující motocykly a tento životní styl.

x