objímka pro uchycení tankvaků Tanklock GIVI BF26 na Kawasaki Versis 650 (15-18)

Kód: 343270
Zaregistruj se a máš slevu 15%
Značka: Givi
650 Kč
Skladem eshop

Detailní informace

Detailní popis produktu

BF 26 objímka pro tankruksak GIVI XS 320 "TANKLOCK" na víčko nádrže Kawasaki Versys 650 (15-18)

Pro tankruksak řady TANKLOCK s rychloupínacím kroužkem XS 320 - jiné nejsou kompatibilní! Součástí dodávky je kovový kroužek a šrouby, případně distanční kroužky. Plastový kroužek je součástí dodávaného tankruksaku. K dispozici od září 2016.

Značka GIVI svou historii začala psát v roce 1978, a to díky iniciativě jeho zakladatele, pana Giuseppe Visenzi. Jako jezdec Moto GP v roce 1969 v průběhu několika sezón, vyhrál třetí místo v šampionátu v objemu 350ccm. Po tomto šampionátu se rozhodl odejít ze světa motocyklových závodů a začal svoji činnost jako podnikatel. Podpořen velkou vášní a odhodláním, se pan Visenzi zcela ponořil do výroby motocyklových doplňků. A právě díky této vášni založil značku GIVI, která se rychle stala známou a vyhlášenou na národní i mezinárodní úrovni, až se nakonec stala pevnou a inovační ikonou v motocyklovém světě. 

V současné době představuje dobře organizovanou celosvětově známou společnost, která je schopna dohlížet na globální trh se svou rozsáhlou distribuční sítí. Posláním značky GIVI je závazek vyrábět, realizovat a distribuovat kvalitní produkty, které mohou zlepšit vybavení motocyklu a motorkáře v oblasti bezpečnosti a technické výkonnosti. Prostřednictvím těch nejlepších technologií, chce poskytovat velkou bezpečnost a potěšení pro lidi po celém světě milující motocykly a tento životní styl.

Tabulka velikostí